Faşizm Hakkında İlginç Bilgiler – İDEOLOJİLER

Faşizm Hakkında İlginç Bilgiler – İDEOLOJİLER


Hello guys, firstly ı will start with a small announcement As you know we have reached high numbers just in a little time. We almost become the most watched history channel in Turkey. But I have a little request from you , friends. Unfortunately, you dont like the videos you watched , bro. Because of this, our video can’t reach more audience. So , my goal is making history videos more got views in Youtube Turkey. Don’t forget to like the video to support this purpose and also I’am expecting a little support comment. Fascism is a doctrine that some people in our country embraced and especially adapted for a country to become triumphant In fact, fascism supporters make this statement. Because for them nationalism is at the highest level. In fact, it is so high for them that it ends with racism.

100 thoughts on “Faşizm Hakkında İlginç Bilgiler – İDEOLOJİLER

 1. Türkiyede ırkıçıdır yorumlardan linç yiyeceğim diye videoya koymuyorsun millet cahil kalıyor

 2. Faşizm ve Nasyonel Sosyalizm farklıdır.
  Faşizmde İtalyan Vatandaşları önemliyken Nasyonel Sosyalizmde Aryan olmak önemlidir.

 3. Faşist sadece kendi düşüncesinin doğru olduğuna inanan ve diğer insanların düşüncesine saygı göstermeyen hatta diğer insanları da kendi gibi düşünmeye zorlayan insana denir.

 4. Bana tanıdık geliyor geliyor ama çıkartamadım ??? lidere bağlılık milliyetçilik basının susturulması ve karşıt görüşlerin baskı altına alınması çok yakın bir zamanda sanki tanıdık gelen cümleler var arasında ???

 5. Faşizm türkiye için gerekli olan bir yönetim biçimidir ne kadar kapitalist ülkelere bağlı ülkeyse o ülke o kadar kötü durumdadır asil türk milleti ve türk kanı taşıyanlar türkiyede yaşamalı diğer milletler bizim kurduğumuz ülkede değil kendi kurdukları ülkelerde yaşamalıdır ırkçılık ve katliamlar dünyanın gerçeğidir ve nasyonal sosyalizim dünyanın en iyi yönetim biçimiydi ve adolf hitler dünyanın en iyi politikacısıydı türkiyeninde böyle bir lidere ihtiyacı vardır

 6. Irkçılık ve Milliyetçilik iki aynı kavramdır. Irktan yana olmak ile milletten yana olmanın arasında bir fark yoktur. Çünkü milletin esası, kökeni ve kültürü ırka dayanır. Bir insanın ırkını sevmesi, ırkından olana muhabbet ve sevgi beklemesi gayet doğaldır, en büyük haktır. Her neyse, videonun başında boş yapmışsın Yusuf, üzdün. Irkçılık, faşizm değildir. Irkçılık haktır, saldırgan olmak zorunda değil genellikle muhafaza etmek üzerine kuruludur. BM veyahut AB'nin hümanist zırıltıları kimse kaale almasın.

 7. yusuf sen yutube'u bırakırsan ben ne izlerim gariban için video atarmısn
  en sonki attığın video güzeldı tam anlanımıyla harika

 8. Beğenin üstte kalsın
  Abi haftada 1 olmak üzere ÖSYM tarih konularını sırasıyla atar mısın. Örneğin kurtuluş savaşı, Atatürk ilkeleri, Veya önemli savaşlar falan. Hem İçerik ütetirsin hem sınava hazırlananlara çok yardımcı olursun

 9. Bu basın yayın organlarının tekelleştirilmesi, sürekli sansür ve yayın yasakları bir yerden tanıdık geldi Allah Allah

 10. Yaptığın videoların %90i başka kanallardan alınma. Kendin sadece başka kanaldan videoyu alıp seslendiriyor ve alt yazı ekliyorsun sanırım. Neden başkasının emeğini sömüremene like atalım?

 11. Bati hayranligi ve somurulme cabalari diye bir video bekliyoruz senden yusuf bey mesela batiya benzemek icki muftelasi olan vatandaslara yonelik.

 12. nerde gördün baskılıcığımı ya.
  bide 6milyoncuk yahudi yakmış olsam nolur
  belki engellileride kesmiş olabilirim

  ne var bunda

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *